عناب مزخونه

عناب مزخونه

میوه عناب دارای خاصیت های دارویی بسیار فراوانی می باشد.این میوه در ابتدا به رنگ سبز بوده و بعد از مدتی به رنگ قرمز و سپس ظاهر آن چروک می گردد.در واقع عناب از دسته خشکبار محسوب می گردد.اما ما باید بدانیم عناب را از کجا تهیه کنیم؟!

جواب این سوال این است: قطب اصلی تولید عناب، خراسان جنوبی می باشد که مزخونه در مرکز این استان قرار گرفته است و تیم مزخونه با انجام آزمایشات و تحقیقات فراوان خود، بهترین نوع عناب را یافته و با بسته بندی هایی کاملا بهداشتی در اختیار شما مزخونه ای های عزیز قرار داده است.

ادامه مطلب
‎تومان60,000 بدون مالیات
نحوه بسته بندی:
  • بسته نیم کیلویی(500 گرم) مزخونه
  • بسته یک کیلویی مزخونه
گارانتی:
موجود 480 بسته
اضافه به مقایسه0
توضیحات

تقریبا 4 هزار سال است که این میوه کشت می شود.درختی که عناب خشک شده را به ثمر می رساند زیزیفوس نام دارد. این میوه تقریبا ظاهری همانند انجیر و خرما دارد.جالب است بدانید که کشوری همانند چین ازین میوه دارویی بسیار استفاده می کردند.مخصوصا در طب سنتی چین بسیار استفاده می شد.اما در حال حاضر نتنها چین، بلکه کشورهای جنوب اروپا و جنوب ایالات متحده نیز در حال حاضر استفاده فراوانی دارند.

عناب_مزخونه

اگر قصد دارید خواص عناب را کاملتر بخوانید بر روی این لینک کلیک نمایید.

مصرف عناب به تنهایی فقط در دسر و بصورت میوه ی خشک شده مصرف نمیگردد بلکه با آن می توان دم نوشی تهیه کرد که مصرف آن یبوست را درمان و همچنین دارای خواص ضد افسردگی بوده و بی خوابی را رفع می نماید.

دمنوش_عناب

بد نیست در پایان از پر خاصیت ترین خشکبار مزخونه ای نام ببریم. برای مشاهده خواص هر بخش و خرید آنلاین بر روی نام آن کلیک نمایید.

ادامه مطلب
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست