فلفل سیاه مزخونه

فلفل سیاه مزخونه

فلفل سیاه در واقع میوه ی خشک شده ی گیاه فلفل می باشد که بومی جنوب هند است.طبع فلفل سیاه، گرم و طعم تند و تیزی را دارد.این میوه ها باید در ابتدا پخته، و سپس خشک گردند.بعد از اتمام این مراحل، میتوان از آن بعنوان یک ادویه یا چاشنی استفاده نمود.فلفل سیاه یک منبع عالی از آهن، ویتامین K، فیبر و منیزیم می باشد.

در صورت خرید می توانید این نوع فلفل را از مزخونه خریداری کرده تا با بسته هایی کاملا بهداشتی و قیمتی مناسب و مقرون به صرفه به شما تحویل داده شود.

ادامه مطلب
‎تومان73,000 بدون مالیات
نحوه بسته بندی:
  • بسته نیم کیلویی(500 گرم) مزخونه
  • بسته یک کیلویی مزخونه
گارانتی:
موجود 494 بسته
اضافه به مقایسه0
توضیحات

شاید یک سری از خواص های فلفل سیاه مورد توجه بیشتری قرار بگرید! از جمله استفاده از فلفل سیاه بعنوان ترک سیگار! یا تاثیری که فلفل سیاه بر روی سلامتی مغز می گذارد از جمله جلوگیری از افسردگی، جلوگیری از آلزایمر و ...

ممکن است ما زمانی که اسم فلفل سیاه به گوشمان میخورد به یاد تندی و تیزی مزه ی آن بیوفتیم اما از خاصیت های منحصر به فرد این ادویه هیچ اطلاعاتی نداریم! خواص این ادویه به حدی با اهمیت است که به آن دانه های سیاه سلامتی می گویند!  بعنوان مثال باید بدانیم که فلفل سیاه باعث سلامت پوست، سلامت دهان و دندان و باعث تسکین بیماری های تنفسی می شود.

دانشمندان هندی پس از مطالعات به این نتیجه رسیدند که روغن موجود در فلفل سیاه یا همان پیپرین باعث می شود تا عملکرد بخشی از قسمت های ویروس کرونا یا Covid-19 از کار بیوفتد و آن هم بخشی که مسئول تکثیر این ویروس در بدن می باشد!

فلفل سیاه مزخونه

اما اگر بخواهیم بدانیم در 100 گرم فلفل سیاه چه میزان مواد مغذی وجود دارد باید به مطالب زیر نگاهی بیاندازیم:

Calories 251
% Daily Value*
Total Fat 3.3 g 5%
Saturated fat 1.4 g 7%
Polyunsaturated fat 1 g
Monounsaturated fat 0.7 g
Trans fat regulation 0 g
Cholesterol 0 mg 0%
Sodium 20 mg 0%
Potassium 1,329 mg 37%
Total Carbohydrate 64 g 21%
Dietary fiber 25 g 100%
Sugar 0.6 g
Protein 10 g 20%
Vitamin A 10% Vitamin C 0%
Calcium 44% Iron 53%
Vitamin D 0% Vitamin B-6 15%
Cobalamin 0% Magnesium 42%

فروشگاه اینترنتی مزخونه پس از تحقیقات فراوان بهترین و خوش قیمت ترین فلفل سیاه را تهیه، آسیاب و با بسته بندی کاملا بهداشتی در اختیار شما عزیزان قرار داده است.که شما میتوانید در هر کجای کشور عزیزمان ایران که باشید آن را بصورت آنلاین خریداری و بعد از 3 تا 4 روز کاری در آدرس تعیین شده تحویل بگیرید.

در پایان هم نگاهی به دیگر محصولات مزخونه می انداریم:

ادامه مطلب
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست