زعفران ممتاز مزخونه

زعفران ممتاز مزخونه

زعفران سرگل یا زعفران ممتاز، نام یکی از دسته بندی های بخش های تشکیل دهنده زعفران می باشد.دلیل این نام گذاری هم جدا سازی بالاترین قسمت زعفران که به رنگ قرمز(سرگل یا ممتاز) و خالصیت زعفران در این ناحیه وجود دارد که این جداسازی از قسمتی دیگر به نام ریشه زعفران ختم می شود.
با توجه به اینکه زعفران سرگل(ممتاز) از بین قسمت های مختلف که برای زعفران وجود دارد، از قدرت رنگ دهی مطلوب و همین طور قیمت مناسبی برخوردار است، برای مصارف خانگی بخصوص پخت و پز و آشپزی بسیار مناسب و همینطور مقرون به صرفه می باشد.

اگر می خواهید برای منزل، و مصرف شخصی زعفران تهیه کنید، پیشنهاد ما این است که این نوع زعفران را حتما از سایت مزخونه امتحان کنید!

ادامه مطلب
‎تومان75,000 بدون مالیات
نحوه بسته بندی:
  • بسته ی یک مثقالی مزخونه
  • بسته ی یک مثقالی فانتزی مزخونه
گارانتی:
موجود 453 بسته
اضافه به مقایسه0
توضیحات

و اما از زعفران ممتاز مزخونه بیشتر بدانیم! :

زعفران ممتاز مزخونه

این طلای سرخ حاصل دسترنج کشاورزان از مزارع حاصلخیز شهرستان سرایان واقع در خراسان جنوبی می باشد. محض اطلاع شما کاربران محترم به اطلاع میرسانیم سرایان از لحاظ استراتژیک خاک و اب و هوایی برای زعفران در بهترین منطقه خراسان جنوبی و سازگار با زعفران با عیار بالا قرار گرفته است. با مستندات آزمایشگاهی که انجام شده در بین شهرهایی که زعفران به عمل میاد، زعفران سرایان بالاترین درجه عیار (کیفیت رنگ و کیفیت محصول) را به خود اختصاص داده است.

عیار زعفران سرایان

به لطف ایزد منان مزخونه زعفران را در قوطی های فلزی کاملا بهداشتی و مناسب برای حمل و ارسال زعفران به سراسر نقاط کشور عرضه می کند. محتویات این قوطی های فلزی از زعفران ممتاز برداشت آبانماه پر شده و مورد تایید آزمایشگاه قرار گرفته است.هر مثقال زعفران ممتاز برابر با 4.6 گرم است.

ضمانت مزخونه:

فروشگاه اینترنتی مزخونه این ضمانت را به تمام عزیزانی که از این سایت خرید اینترنتی می کنند می دهد که، اگر بعد از خرید و مصرف، 1درصد نارضایتی برای خریداران به وجود بیاید، تمام محصول را برگشت و هزینه پرداختی خریداران را مرجوع میکند و عزیزانی که از خرید رضایت حاصل را دارند ، مزخونه تا آخر مصرف محصول پاسخگو کامل بوده و همچنین در کنار خریداران باقی خواهد ماند. هدف فروشگاه اینترنتی مزخونه، حذف دلالان و افراد سودجو بوده و همچنین قصد دارد تمامی افراد از هر قشری از جامعه و با هر نوع وضع اقتصادی بتوانند ازین محصولات که بصورت مستقیم از کشاورزان بومی خراسان جنوبی تهیه می شود، بهره مند گردند. 

ادامه مطلب
جزئیات محصول
نظرات
بدون نظر

Leave a review

  • Fit:
  • Quality:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.

فهرست