NEW
NEW ARRIVALS
SALE
SPRING SALE

زعفران سرگل (ممتاز)

زعفران سرگل یا زعفران ممتاز، نام یکی از دسته بندی های مختلف زعفران مزخونه است.دلیل این نام گذاری نیز جدا سازی  بالاترین قسمت زعفران که به رنگ قرمز یا به شرحی دیگر زعفران خالص در این ناحیه وجود دارد که این جداسازی از قسمت دیگر به ریشه ختم میشود، که به آن ریشه زعفران می گویند.

زعفران ممتاز مزخونه

با توجه به اینکه زعفران سرگل(ممتاز) در بین قسمت های زعفران برترین جزء زعفران می باشد، از قدرت رنگ دهی طبیعی و مطلوب(در صورت خرید از فروشنده های معتبر و بومی) و همین طور قیمت مناسب برخوردار است و برای مصارف خانگی بسیار مناسب و بهترین طعم و رنگ دهنده به مواد غذایی محسوب می گردد.اگر قصد دارید برای منزل، و مصرف شخصی زعفران تهیه کنید، پیشنهاد ما این است که این نوع زعفران را فقط یکبار از سایت مزخونه امتحان کنید تا مشتری دائم ما باقی بمونید!

تیم کشاورزان مزخونه که متشکل از زعفران کاران منطقه خراسان جنوبی شهرستان سرایان هستند قصد دارد، بهترین نوع زعفران ممتاز را با افتخار و با مورد تایید قرار گرفتن صحت و کیفیت زعفران توسط آزمایشگاه، در اختیار مردم سر تا سر نقاط ایران به دست مصرف کننده برساند. این طلای سرخ حاصل دسترنج کشاورزان از مزارع حاصلخیز شهرستان سرایان واقع در خراسان جنوبی می باشد. سرایان از لحاظ استراتژیک خاک و اب وهوایی برای زعفران در بهترین منطقه خراسان جنوبی و سازگار با زعفران با عیار بالا قرار گرفته است. با مستندات آزمایشگاهی که انجام شده در بین شهرهایی که زعفران به عمل میاد، زعفران سرایان بالاترین درجه عیار (کیفیت رنگ و کیفیت) رو به خود اختصاص داده است.

عیار زعفران سرایان

ما (مزخونه) توانسته ایم زعفران را در قوطی های فلزی کاملا بهداشتی و مناسب برای ارسال و حمل عرضه کنیم. محتویات این قوطی های فلزی از زعفران ممتاز برداشت آبانماه پر شده و مورد تایید آزمایشگاه نیز قرار گرفته است.

برای آشنایی با قسمت های دیگر زعفران بر روی لینک مورد نظر کلیک نمائید:

1-زعفران دختر پیچ

2- ریشه زعفران

ادامه مطلب
‎تومان75,000
زعفران ممتاز مزخونه زعفران سرگل یا زعفران ممتاز، نام یکی از دسته بندی های بخش های تشکیل دهنده زعفران می باشد.دلیل این نام گذاری هم جدا سازی بالاترین قسمت زعفران که به رنگ قرمز(سرگل یا ممتاز) و خالصیت زعفران در این...
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

فهرست