NEW
NEW ARRIVALS
SALE
SPRING SALE

هل

هل سبز

هل یکی از گران ‌قیمت‌ترین ادویه‌جات می باشد که پس از زعفران و وانیل در رتبه‌ی سوم قرار دارد. بد نیست بدانید خواص هل فقط به معطر کردن خوراکی‌ها محدود نمی‌شود و کاربردهای درمانی بسیار زیادی دارد.اما بصورت مختصر:

هل به بهبود سلامت گوارشی کمک می کند و مانع برخی بیماری های جدی از قبیل سرطان می شود.علاوه بر این به درمان دیابت و درمان افسردگی نیز کمک می کند، اما این موارد تنها خواص هل سبز نمی باشد و فواید بسیار مهم و قابل توجهی در این ریز خوش عطر (هل سبز) وجود دارد.

هل سبز مزخونه

و اما یک اشاره کوتاه و مختصر داشته باشیم به خواص هل سبز

1-بهبود سلامت گوارشی

2-کمک به پیشگیری از سرطان

3-تقویت سلامت قلب

4-درمان فشار خون و صرع (خواص دیورتیکی)

5-کمک به مبارزه با افسردگی

6-مبارزه با آسم

7-کمک به درمان دیابت

8-بهبود سلامت دهان

9-افزایش اشتها

10-تقویت سلامت جنسی

11-درمان سکسکه

12-درمان گلودرد

13-جلوگیری از لخته شدن خون

14-بهبود رنگ پوست

15-بهبود گردش خون و شادابی پوست

16-درمان آلرژی های پوستی

17-بهبود سلامت مو و پوست سر 

و ...

ما در مزخونه توانسته ایم مرغوب ترین نوع هل سبز از نظر کیفیت، عطر و درشتی دانه را از کشور هندوستان تهیه کنیم و در اختیار شما مزخونه ای های عزیز در بسته بندی های 20گرم،30گرم،50گرمی و 100گرمی قرار دهیم.

اما پیشنهادی که برای شما عزیزان در نظر گرفته ایم این است که بعد از آشنایی با هل سبز، از انواع زعفران مزخونه که در پایین قرار داده ایم دیدن نمائید و هدف خود در جهت معطر کردن و خوش رنگ کردن غذا، دمنوش و چای خود را کامل نمائید:

1-زعفران سرگل(ممتاز)

2-زعفران دخترپیچ

3-ریشه زعفران

ادامه مطلب
‎تومان55,000
هل سبز  اگر از طرفداران کلوچه، حلوا و شیرینی‌های سنتی باشید، احتمالا می‌دانید که طعم ویژه‌ی آن ها بیشتر از هر ادویه‌ی دیگری به‌دلیل وجود هل است. هل یکی از ادویه‌جات معطر است که به‌عنوان ملکه‌ی ادویه‌ها شناخته‌شده و...
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

فهرست