NEW
NEW ARRIVALS
SALE
SPRING SALE

مغز بادام درختی

مغز بادام درختی مزخونه

از قدیم بعضی محصولات ایرانی زبانزد خاص و عام بوده و هنوز نیز هست؛ مانند برنج ایرانی، گندم و جو ایرانی، پارچه ایرانی، فرش ایرانی و ... البته بادام درختی از بهترین محصولات مزخونه بوده اما به علت صادرات روز افزون در سالهای اخیر شناخته تر شده است.

مغز بادام مزخونه

مغز بادام ایرانی چند سروگردن از مغز بادام های وارداتی بالاتر است. ظاهر بادام خارجی شاید بهتر باشد اما هدف، قرار دادن آن در دکور آشپزخانه یا منزل نیست! قرار است آن را بعنوان خوراکی مصرف نماییم بنابراین طعم بادام مهم است. بادام درختی ایران طعمی عالی دارد و علت آن نیز در ارگانیک بودن آن می باشد.

از لحاظ سیاسی اگر تحریم ایران به ضرر ما بوده، در خصوص سلامت غذایی محصولات کشاورزی به نفع ما بوده است! البته اگر محصول با کیفیت ما مثل مغز پسته و زعفران و... مربوط به ما به کشورهای خارجی با قیمت ارزان صادر نشود  و در عوض برای بازار داخلی و مصرف خودمان محصولات تراریخته هورمونی، خوش ظاهر و البته بسیار گران وارد گردد!

برخی افراد بر این باورند که در میان خشکبار قیمت پسته بالاتر از بقیه ی محصولات است! اما نمی دانند که برخی بادام های تولید داخل به علت کیفیت بسیار بالا حتی تا 4 برابر قیمت پسته و دو برابر قیمت مغز پسته است. 

بد نیست تا با خواص بادام درختی نیز آشنا شویم!:

  1. ضد یبوست
  2. درمان زخم روده و مثانه
  3. تقویت نیروی جنسی و تولید اسپرم
  4. درمان درد کبد و سرفه
  5. صاف کردن سینه و نرم شدن روده ها
  6. رفع خارش پوست
  7. و . . .

خب در انتها دو محصول دیگر از محصولات خشکبار مزخونه را خدمت شما معرفی می نماییم:

ادامه مطلب
Sold out
مغز بادام کوهی(ایرانی) در بین انواع بادام، بادام کوهی ایرانی یا بادام کوهستانی یکی از پرطرفدارترین و با کیفیت ترین نوع بادام درختی است.بادامهایی که در کوهستان می رویند یا به اصطلاح بادامهای کوهی، کیفیت مغز بهتری...
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

فهرست