NEW
NEW ARRIVALS
SALE
SPRING SALE

دمنوش

دمنوش مزخونه

دمنوش یک نوشیدنی است که شامل دانه، ریشه، ساقه، برگ و گل گیاهان و میوه جات می باشد.در واقع پوست میوه ها یا بخش های دیگر از گیاهان و میوه ها را خشک میکنند و به وسیله ی قرار دادن در آب جوش، عصاره آن را می گیرند.

در تهیه دمنوش معمولا موارد ذکر شده در بالا را به میزان 3 تا 5 دقیقه در آب جوش در ظرفی شیشه ای و یا چینی قرار می دهند و آن را هم می زنند و سپس آن را از صافی یا شبکه های ریز توری مانند عبور می دهند.

استفاده ازین دمنوش ها به بعضی از دلایل بر میگردد از جمله اینکه یک عده به دلیل خواص داروئی آنرا مصرف می کنند و عده ای دیگر هم با مصرف این دمنوش ها می خواهند تنوعی به نوشیدنی های روزانه خود دهند.

عده ای دیگر هم مصرف این دمنوش ها را لاکچری و شیک تلقی می کنند.

دمنوش مزخونه

و اما ببینیم تا مزخونه چه دمنوشی برای شما مزخونه ای های عزیز تدارک دیده است!

امروزه با توجه به اینکه دمنوش ها در برنامه روزانه نوشیدنی های اغلب مردم قرار گرفته است، مزخونه با انجام تحقیقات فراوان در زمینه گیاهان دارویی و همچنین خشکبارهایی که می توان از آن ها بعنوان دمنوش استفاده نمود، قادر به تهیه دمنوشی بنام دمنوش ترکیبی مزخونه شده است.این دمنوش شامل:

  • به لیمو
  • بهارنارنج
  • سیب
  • به
  • گل محمدی می باشد.
  • دمنوش ترکیبی مزخونه

دمنوش ترکیبی مزخونه از بهترین و مرغوبترین و تازه ترین مواد گیاهی تشکیل شده است.هر کدام از مواد تشکیل دهنده این دمنوش از منطقه بومی مربوط به خود تهیه و در بسته هایی کاملا بهداشتی بعنوان یک دمنوش گیاهی به فروش می رسد.

اما چرا دمنوش ترکیبی مزخونه؟!

در ابتدا لازم است تا با مواد تشکیل دهنده این دمنوش آشنا شویم.

خواص بهارنارنج:

طبع بهارنارنج گرم و خشک است.بهارنارنج در واقع شکوفه های درخت نارنج است که در بهار می روید.از خواص بهارنارنج می توان به تقویت سیستم عصبی و سیستم ایمنی بدن اشاره نمود که در حال حاضر با توجه به وجود ویروسی بنام کرونا پیشنهاد می شود.علاوه بر موارد ذکر شده نیز آرامش بخش و مسکن سردردهای میگرنی می باشد و معده را نیز تقویت می کند.

خواص به لیمو:

از سری خواصی که بسیار حائز اهمیت است کمک به کاهش وزن و کم شدن اشتها می باشد.جالب است که به لیمو گرایش به شیرینی و شکلات را کاهش داده و همانند بهارنارنج آرامش بخش سیستم عصبی نیز می باشد.

خواص دمنوش سیب و به:

ایجاد عطر فوق العاده عالی در دمنوش و همچنین رفع التهاب، رفع تهوع و تنظیم چربی و فشار خون از خواص مهم این دمنوش می باشد.علاوه بر این موارد سلامت دهان و دندان را تضمین میکند و دارای طبع گرم می باشد.

در انتها به

خواص گل محمدی می پردازیم:

گل محمدی علاوه بر عطر فوق العاده ای که در دمنوش ترکیبی مزخونه ایجاد می کند، برای تقویت ریه بسیار مفید بوده و خواص ضدسرطانی دارد.جالب است بدانید که عوارض و نشانه های سرماخوردگی، زکام و آنفولانزا را از بین می برد.علاوه بر این موارد ناراحتی های ریه، کلیه و تپش قلب شدید را بر طرف می کند.

دمنوش ترکیبی مزخونه با داشتن تمام این خواص، یک دمنوش خوش عطر و بو و بینظیر با خواص درمانی عالی بوده که با قیمتی مناسب از بهترین گیاهان دارویی تهیه و در اختیار شما مزخونه ای های عزیز قرار گرفته است.

در انتها چندین خشکبار مزخونه را به شما معرفی میکنیم که با خرید این موارد نیزمی توانید دمنوش های دیگری را تدارک ببینید:

ادامه مطلب
‎تومان30,000
دمنوش ترکیبی مزخونه با توجه به قرار گرفتن نوشیدنی های گیاهی در برنامه غذایی اکثر افراد، تیم مزخونه با تحقیقات فراوان خود اقدام به تهیه دمنوشی ترکیبی از بهترین و مرغوبترین گیاهان دارویی نموده است.این دمنوش علاوه بر عطر...
نمایش 1 تا 1 از 1 مورد

فهرست